Müşteri Hizmetleri 0324 341 66 44
Alternate Text

Kurumsal

Hakkımızda

Alternate Text

KURUMSAL

Temelleri Necip Yücesoy tarafından atılan Yücesoy İnşaat, 1982 yılında taahhüt işleriyle iş hayatına girmiştir. Mersin başta olmak üzere, yıldan yıla çalışma alanını genişleten firmamız, 35 yıllık tecrübesiyle sektördeki saygın ve güvenilir firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Yücesoy İnşaat, 1990 yılında yapı malzemeleri sektöründe eksikler ve potansiyeller görerek taahhüt işlerinden farklı bir yatırım kararı almıştır. Bu konuda sektörün öncü firmaları ile çalışarak seramik, vitrifiye, batarya, laminat parke ve yapı kimyasalları ağırlıklı olarak bir yapının ihtiyacı olan tüm ince malzemeleri temin etmeyi amaçlamıştır. Bu amaç doğrultusunda müşteri memnuniyeti ve güvenilir bir çözüm ortağı olma anlayışını benimsemiş firmamız başarılar elde ederek, bölgede en iyisi olmayı hedeflemiştir.

İnşaat sektöründe hizmet veren firmamız, 2009 yılında turizm alanında çalışma kararı alarak, 2011 yılında Mersin’de Yücesoy Liva Hotel Spa & Convention Center ile hizmet vermeye başlamıştır. 2013 yılında ise N Yücesoy firmasını kurarak sektörün en kaliteli malzemelerini üreten, Türkiye ve dünya çapında marka olmayı başarmış firmalar ile çalışarak müşterilerine daha iyi bir hizmet vermeyi amaçlamıştır.

YÜCESOY olarak öncelikli hedefimiz toplumda sayılır ve güvenilir bir anlayışı devam ettirerek, yenilikçi fikirlerle mekanlarda kaliteli ve nitelikli tasarımların yaratılmasına yardımcı olmaktır. Bulunduğu çağın gerekliliklerini göz önünde bulunduran firmamız, keyifli yaşam alanlarının oluşturulması için hizmet vermeye devam etmektedir.